Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha barátom nem élvez belém...

Ha barátom nem élvez belém akkor nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés
2008. júl. 23. 09:39
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ha az "időben kiveszi" akcióval próbálkoztok, akkor azt kell mondjam, hogy úgy is lehetsz terhes, mivel az előváladékban is előfordulhatnak spermiumok. Mindenféleképpen védekezettek valamivel (óvszer, hüvelykúp, krém)!
2008. júl. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én vagyok a példa, hogy de lehetsz:))
2008. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De bizony, lehetsz!
2008. júl. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de volt rajta gumi csak az kiszakadt de kivette és azt mondta h még nem volt semmi
2008. júl. 23. 09:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Sajnos, itt mi nem tudunk megnyugtatót írni. Így is lehetsz babás. Persze, nem 100%, hogy az vagy. Szorítok, hogy ne legyél, ha nem akarsz terhes lenni! Esetleg, ha 72 órán belül vagytok, menj nőgyógyászhoz és kérj esemény utáni tablettát. Mág mindig jobb, mint egy abortusz.
2008. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Siman lehetsz terhes! Persze sok dolog befolyasolja (pl. valoban jutott-e a huvelyedbe nemi sperma az elocseppekbol, illetve a kiszakadt gumibol....ugye hiaba nem latszodott szabad szemmel.... ,valamint a ciklusod termekeny napjaiban jartal-e, sikerul-e az esetleges spermiumnak eljutni az erett peteig, stb...), az esely igy a teherbeesesre nem a legnagyobb, de a megszakitasos modszer a(z egyik) legmegbizhatatlanabb modszer.


Ha nagyon nem akarsz babat, akkor inkabb menj egy 72oras tablettaert. Nem szabad a szazalekokra alapozni, hisz mi a garancia hogy epp nem te esel bele abba a kis szazalekba, akik ennyitol teherbe esnek??

2008. júl. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehetsz terhes de nagyon kicsi az esélye. Inkább szedjél fogamzásgátlót ha ennyire nem akarsz még babát! A 72 órás tablettát nem ajánlom, mert egy lórúgás! Nagyon szarul leszel tőle 1 napig! Tapasztalat...
2008. júl. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
En is nagyon rosszul voltam a 72oras tablettatol, annyira fajt a fejem, azt hittem megzavarodok, mar gondolkoztam a korhazon is...... De, ha valaki ennyire ennyire nem akar babat, meg akkor is jobb a 72oras tabletta, mint egy abortusz, vagy egy gyerek aki rossz helyre szuletik rossz idoben.
2008. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!