Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye sikerülhetett ha az...

Ugye sikerülhetett ha az aktus után fél órával már fel is kellett kelnem?

Figyelt kérdés
Már mi is régóta készülünk a babára, de eddig semmi. Még ovu teszttel sem jött össze. De ahogy utánaszámoltam valahogy mindig azt a napot hagytuk ki pihenés végett. Most volt pém. két nap volt pozitív az ovu teszt. Ezt végig dolgoztuk meg az utáni negatívot is. Sajnos a rá következő nap már nem volt megoldható(remélem nem aznap volt a pém bár a hőm már fent van). A kérdésem az lenne bár tudom ezt már kérdezték de nem találtam a keresőben sem. Két alkalommal úgy tudtunk együtt lenni, hogy csak egy fél órát tudtam utána pihenni, mert mennem kellett. 5 percig felpócoltam a lábam majd 20 percet feküdtem. Persze mikor felkeltem elég sok kijött. Régen ez csak kellemetlen volt. Most hogy babát szeretnék egy rettegés vagyok, hogy még ha jókor is voltunk együtt a katonák zöme kijött. Vagy ennyi pihi utána azért elég?Még ha nem elég gyorsak a párom spermái akkor is? Tudom ami utána kifolyik abban nagyon sok minden van nem csak sperma de nyugtassatok meg légyszi.
2008. júl. 23. 08:02
 1/4 anonim válasza:
Lehetsz meg igy is terhes , mert egy fel ora piheno felpockolt labbal eleg az orvosom szerint . Es ne aggodj csak az tavolodottel a szervezetetbol aminek el kellett . A gyorsabb katonak igy is benn maradnak . Drukkolok neked , en is ebbe a cipobe jarok , mert babat szeretnenk mi is . Remelem sikerulni fog neked is meg nekem is . Kitartast addig is .
2008. júl. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Neked is sok sikert
2008. júl. 23. 08:20
 3/4 anonim ***** válasza:
persze,ettől még simán lehet baba!rengeteg milliárd kis sperma van egy adagban,úgyhogy ha azonnal felkelsz is marad bent!tudom hogy rengetegnek tűnik amennyi kijön,de hidd el ezen kívül még nagyon sok benn marad!nekem a doki mondta hogy nem feltétlenül a felpócolás miatt jön össze!szerinte ha sikerül,enélkül is sikerül!úgyhogy nyugi,esélyes vagy!
2008. júl. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hát remélem...
2008. júl. 23. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!