Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az előváladéktól lehetek terhes?

Az előváladéktól lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2008. júl. 22. 19:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
az a tuti ha védekezik, és nem ha tesztet csinal.. ha neked eddig nem jött össze, nem azt jelenti h neki se fog.
2009. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:

kedves utolso elötti.


nem azért nincs baba mert nincs benne elég spermium.. annak más oka v an. ne fogd erre. kszi

2009. szept. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát sokan azt mondják hogy terhes leetsz elöváladéktól de én már olvastam olyat is hogy az a spermium mennyiség amit ez az előválladék tartalmaz ..enyhén csekély ,hogy te teherbeess tőle.Szóval ez inkább arra fordítanám ,hoyg attól is függ mennyi ideig tartott az együtt lét és ehez viszonyitva mégha volt is elöváladék mennyi mehetett beléd mert más ha 1-2percig csináltátátok más ha 10-15 percig ..mivel 10-15 percnél reálisan gondolkozva több kerülhetett beléd mint 1-2 percnél:)
2009. dec. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%
És inkább ne stresszelj mert aztán azért nem jön meg.. igazábol nagyon riogatos ez hogy teherbeesel töle..
2009. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
riogatás?? elég sokan vannak azok, akik igy estek teherbe. de ok, ha neked riohógatás, akkor csak idegeskedj minden hónapban, h megjön-e.
2009. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Az előválladék nem pont teherbeejtésre szolgál,az előválladék akkor tartalmazhat spermát ha a párod elötte önkielégitést végzett és nem vizelt azelőtt hogy létesitett volna veled sexuális kapcsolatot,mivel maga az előválladék nem tartalmaz spermiumot,csak akkor ha a párod nem vizelt önkielégites utan és a hugycsöben maradt sperma belemegy az elöváladékba..akkor amikor sexulais kapcsolatot létesit veled.. maga aelöváladék a himvessző sikositására szolgál..:



Bocsi hogy kicsit értelmetlenul..orvostol orlvastam..

2009. dec. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

aki nem hiszi el, annak itt egy link:



[link]

2009. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
3%

Kedves kérdező.

Nem lehetsz terhes az előváladéktól . .

17 éves vagyok. . az idén tanultuk bioszból, hogy az előváladék más anyagokat tartalmaz.

a védőnők csak azért mondják ezt hogy ne közösüljenek a fiatalok gumi nélkül.

a megszakításos szexnél pedig nem attól lesz terhes a nő hogy : "előváladék." hanem attól hogy a fiú már vagy elment előtte és nemérezte vagypedig jóval előtte ment el és nem fürdött le.

2010. aug. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
93%
mi meg azt tanultuk bioszból, h igenis, teherbe lehet esni. és ez igy is van. az orvos is megmondta. nem tudom, h ez miért kérdés továbbra is.
2010. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
93%

Tegnapi nagyon okos 17 éves.

Én így estem teherbe, megszakítással.

Milyen tanterv ez, ahol ezt tanítják? Komolyan érdekel, kiknek állhat érdekében az ilyen agymosógépezet, hogy szemenszedett hazugságokat oktassanak.

Neked meg lehetne több eszed annál 17 évesen, hogy nem nyalsz be mindent, amit eléd raknak.

2010. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!