Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék frappánsan...

Hogyan tudnék frappánsan visszavágni?

Figyelt kérdés
Sajnos elkövettem azt a hibát hogy az ismerősöknek, kollegáknak beharangoztuk hogy rajta vagyunk a gyerektémán. Azóta mindenki ezzel jön: Van már valami?, hogy álltok? Kicsit, sőt nagyon unom! Ötlet, hogyan szerelhetem le őket? (lassan 2 éve szeretnénk a lurkót közben volt egy méhennkíüli babánk)
2009. dec. 13. 13:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt szoktam mondani: a gólya eltörte a szárnyát!!!
2009. dec. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Mi két évet próbálkoztunk, mire összejött.Engem is mindig ezzel nyagadtak. Miért nem mész már dokihoz, a fiú ismerősök: kell segítség, stb. Még ami nehezítette a dolgomat, hogy én hasra hízós vagyok, és ha nem ültem még néha én is azt hittem terhes vagyok:) Én 1-2 embernek már mondtam, hogy ha terhes leszek kitetováltatom a homlokomra, úgyhogy tuti megtudja. Amúgy emberenkét 2-3 szor hagytam hogy megkérdezzék utánna csúnyán válaszoltam. Utóbbi pár hónapban senki nem kérdezte, és most 9h km vagyok. Most legalább ha a hasam nagysága miatt érdeklődnek nem kell azt mondanom, hogy csak háj. (pedig még csak az) :)
2009. dec. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyszer valaki azt javasolta, ha megkérdezik mikor jön a gólya mosolyogva kérdezzem vissza: Miért akarod tudni? vagy Ha jön neked szólok először.És képzeld bevált. Ma már csak az kérdezi aki 3 éve nem látott.
2009. dec. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
"Tudom, hogy te vagy a legjobb/legkedvesebb barátnőm (barátunk, nagynénink, kolléganőm, unokatesóm), de biztos vagy abban, hogy szeretném elmesélni neked, hogyan, és hányszor élünk házaséletet a párommal?...Na ugye.":-))) 100%-ban beválik.
2009. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Mondd: "Jó munkához idő kell!"

Sajnos az én meglátásom is ez. Aki férjhez megy, attól azonnal elvárják, hogy babás legyen. Ha meg nem jön 1-2 éven belül, akkor meg már állandóan kérdezik, mikor lesz gyerek. Ha van gyerek, akkor azt kérdezik, mikor les testvére.

Nekem 2 fiam van, most meg mindenki azt kérdezi, hogy, na mikor jön a kislány? Na ebből nagyon elegem van, mert nagyon nehéz a két fiammal.

2009. dec. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyan ez a helyzet. Tavaly szept.ben volt az esküvőnk, és mi is beharangoztuk a baba projektet (sajna) . Már novemberbev (tavaly) kérdezgették, h na, mi van? Majd szétvetett az ideg, ismerősök, rokonok, anyósomék addig mentek, h egyszer náluk voltunk, fájt a hasam, mire anyósom: na, most se lesz unokánk!

Gondolhatod!! A legrosszabb, h azóta sem jött össze, kivizsgáláson voltunk, a férjemnek elég rossz a spermaképe!! Persze, ezt csak a családnak mondtuk el, azóta ők megnyugodtak. Azért nem mondjuk el másnak, mert akkor jön a SAJNÁLAT!!! Gondolhatod, milyen, h mindent megteszünk, nem jön, de ezt nem mondhatjuk el. Bár, már azon is gondolkodtam, h ha kérdezik, annyit mondok: én meddő vagyok, a férjem meg steril!!! (ez persze nem igaz, de ettől leállnak) Mert a finom célzások: te leszel az első stb. csak ideig óráig válnak be... bunkók az emberek, érzéketlenek, és bele sem gondolnak, nekedd mit okoznak ezzel...szóval: kitartás, nem vagy egyedül ezzel!!!

2009. dec. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
egy hétvégén az apósom és a sógornőm apja beittak és elkezdtek bennünket heccelni a baba témával: a mai fiatalok nem tudják már azt sem hogy kell k...ni, segítsünk? bezzeg a mi a ti korotokban már....blabalaba ...majdnem elsírtam magam és nem bírtam ki, hogy meg ne jegyezzem, hogy májusban halt meg a kisbabánk és azóta orvosról orvosra járunk...mi szeretnénk a legjobban babát :(
2009. dec. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!