Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan van, hogy ha terhes egy...

Olyan van, hogy ha terhes egy lány, vérzik az elején?

Figyelt kérdés

Ö most terhes? Már 2 napja vérzik vagy meg jött neki de hamarabb mint ahogy kellene?

Reggel felkelt és tiszta vér volt. Olyan van hogy ha terhes egy lány de vérzik az elején?


2007. okt. 12. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Igen van ilyen, sőt! Van olyan is aki 3 hónapon keresztül rendesen menstruál. De minden esetben konzultálini kell a dokival, mert más oka is lehet a vérzésnek sajnos. Ha görccsel jár a vérzés az akár a vetélés jele is lehet. Mindenesetre előbb azt kell tisztázni, hogy ez most mensi vagy sem.

2007. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha tiszta vér volt, akkor szerintem az nem menses, hamen baj. Azonnal orvoshoz mennék.

De reméljük nem lesz baj:-)

2007. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Szia!

Már az sem jó ha elöbb jön meg de van ilyen. Én is véreztem a terhesség elején de csak egy fél napig és nem sokat. Szerintem menjetel el dokihoz mert ha " tiszta" vér volt az inkább bajt jelez.De ne legyen igazam :)

2007. okt. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!