Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan egy hete nagyon felvagy...

Lassan egy hete nagyon felvagyok puffadva és fáj a gyomrom is! Lehetséges hogy babás vagyok?

Figyelt kérdés
Jól.10re vártam volna a menszit, de semmi. A folyásom napközbe elég híg,estefelé már testápoló szerű lesz. 2napja már azt is észre vettem hogy nyilal a hasamba ha hirtelen felállok. A,úgy nincs hányingerem,nem szédülök(bár de,néha). Néha úgy görcsölget a hasam alja,de semmi.
2008. júl. 21. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval legalább 10 napja késik, és még nem csináltál tesztet? Persze, hogy lehetsz babás, de biztos választ egy terheségi teszttől kaphatsz. Sok sikert!
2008. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én azt mondom, nem minden a teszt. Van egy pár ismerősöm, akinek kb 3-4 hetes koráig nem mutatott pozitívat egy teszt sem! Szerintem lehet baba a dologban! Ha már 10 napja késik, az elég ok rá! De ha negatívat tesztelsz, attól még ne keseredj el! Menj dokihoz, ő majd biztosabbat mond!
2008. júl. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!