Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik beültetés után mikor...

Lombik beültetés után mikor kezdtetek érezni valamit? A beülti után hány nappal? Ja, és a lényeg: sikerült vagy nem?

Figyelt kérdés
A lényeg: sikerült?
2014. febr. 26. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
sokaknak vannak tünetek de ezek általában a nagy hormon fröccstöl van. Van annak is akinek sikerült és annak is akinek nem. Egyik barátnömnek az volt az elsö tünete hogy 9 hetesen már szűk volt a nadrág. neki sem hasfájás, sem mellfájdalom, semmi nem volt. elsö lombik sikerült. Volt elötte 3 sikertelen inszemje azok után voltak tünetek. ebböl is látszik egyáltalán nem mérvadó van-e tünet.
2014. febr. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit beültetés után. A lombik sikerült. A beültetés után 1 hónappal, a terhesség tünetei jelentkeztek rajtam, amelyek nem lombikos kismamáknál is jelen vannak. Hányás, szédülés... stb.
2014. febr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!