Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhességi jel a váladék...

Lehet terhességi jel a váladék hiánya?

Figyelt kérdés

A ciklus kb. 44. napjánál tartok (előző hónapban 45 napra jött meg- a gyógyszer abbahagyása kicsit felborította az egyensúlyt). Kb. 14 napja éreztem szerintem a peteérést: volt előtte elég sok híg váladék, azóta meg semmi folyás. A szurkálást is éreztem , és a délutáni hő is felment egyik napról a másikra kb. 36,6-ról 37 fölé, ami délutánra azóta is megvan.

Azóta semmi váladékom! Tesztelni még nem akarok, korai lenne még, ha az előző ciklust veszem alapul. Mellem kicsit mintha nagyobb lenne, az alhasamnál néha beleszúr.


2008. júl. 21. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem bíztatóak a jelek, de néhány nap és úgyis kiderül, hogy összejött-e a bébi!2 nap múlva egész nyugodtan tesztelhetsz. Megírod majd, hogy mi lett???
2008. júl. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!