Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hüvelyszárazság okoshat...

Hüvelyszárazság okoshat meddőséget? Ki tudja ezt a doki vizsgálni?

Figyelt kérdés
Akár milyen jó a szex a férjemmel sosem vagyok elég negves. Ezért síkosítót használunk. Azt olvastam ez is befolyásolja az esélyeket. Arra lennék kíváncsi, hogy lehet-e ez az oka annak, hogy nem estem még teherbe (hüvelyszárazság)?
2009. dec. 11. 06:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem önmagában a hüvelyszárazság nem okoz meddőséget.De abban már nem vagyok biztos, hogy a síkosító és a kis katonák barátok.Nem lehet hogy olyan a ph-ja a síkosítónak, ami pusztítja a spermiumokat? Ez csak feltételezés.Menj el az orvosodhoz, és kérdezz rá erre. Ez lenne a legjobb.Vagy ismerek egy oldalt, ahol nőgyógyászoknak tudsz emailt írni, vagy velük chatelni.www.fokuszbanano.hu Én már sok kérdést tettem fel nekik, és mindig válaszolnak.
2009. dec. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2009. dec. 11. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!