Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Juli 10-én kellett volna...

Juli 10-én kellett volna megjönnie. Nem jött. Ebben a hónapban lehetek babás?

Figyelt kérdés
Reménykedtem baba, de nem volt az. Azóta sem volt meg. Most a ciklus.hu jelzett, hogy közeledik a következő pé. Lehet most tényleg lesz pé. -sem. Vegyek pé.ellenőrző tesztet? Olyan tanácstalan vagyok.
2008. júl. 21. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél és kiderül, de tudod, hogy az is tévedhet.
2008. júl. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól értem, még nem jött meg. Akkor honnan tudod biztosan, hogy nem baba? Voltál dokinál és ő mondta? Teszteltél azóta? Ha nem voltál nőgyógyásznál, akkor szerintem érdemes lenne megint tesztelni, utána pedig felkeresni az orvosodat, hogy kiderítse mi a helyzet.
2008. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Na várjunk csak! Júli 10óta késik és újabb pét vársz? Miből tudod, hogy nem vagy terhes, ha egyszer meg sem jött?

Az ovulációs teszt egyébként hasznos peteérés kimutatására. De arra tényleg kíváncs lennék, hogy miből tudod, hogy nem vagy babás, ha nem menziztél!

2008. júl. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már teszteltem, de hányszór. Voltam nődökinál mert gombás ferőződésem volt. Rákérdeztem, hogy a kimaradás és a fertőzés között lehet e összefüggés, és azt mondta nem. Ugyhogy nem tudom. Kaptam gyogyszert meg kupot. Meg már máskor is volt olyan hogy kimaradt. Volt hogy két hónapig nem volt meg és mindig negatívat teszteltem. Nem tudom mit tegyek. Nem akarok magándokihoz menni. De itt tatabányán már augusztus közepéig nem lehet elmenni sztk dokihoz, ugyanis nem lehet időpontot kapni. Igaz, mikor voltam a fertőzés miatt senki nem volt, de a betegfelvételis elküldött, hogy kérdezzem meg az aszisztenst, hogy fel vehet e. Mikor ő azt mondta hogy igen akkor mehettem csak betegfelvételre, és csak ezután az orvoshoz aki rögtön fogadott. Mivel senki nem volt a rendelőben. Jó mi?
2008. júl. 21. 14:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma de teszteltem utoljára, de az is negatív lett. Ha terhes lennék már ki kellett volna mutatnia nem? Jó nem első vizelet, de két napja reggeliből teszteltem, de az is - lett. Igaz a melleim folyamatosan feszülnek (mióta meg kellet volna jönnie), kb. délig szarul vagyok, szédelgek, állandoan aludnék. Csütörtökön el kellett kéreckednem a melóból mert kávé ivás után 3x hánytam, és remegtem meg minden. Szóval nem tudom mit tegyek.
2008. júl. 21. 14:47
 6/8 A kérdező kommentje:
Folyamatosan mindjárt megjön érzésem van. De már kezdem azt hinni hogy ezt mind csak beképzelem magamnak.
2008. júl. 21. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bőven van esélyed a terhességre a tünetek alapján. A teszt meg amúgy sem 100%-os, van ismerősöm, akinek 7hetesen is negatívat mutatott, s a doki már szívhangot is látott az uh-n.
2008. júl. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De jó lenne ha igy lenne. Mármint hogy én is babás vagyok csak nem mutatja ki a teszt.
2008. júl. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!