Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi van ha nem ved a szervezete...

Mi van ha nem ved a szervezetem a rozsa himlo ellen? Mennyi az eselye hogy elkapom?

Figyelt kérdés
Ha most megkapnam meg 3 honapot kellene varnom. Marciusba volt egy vetelesem az utan 6 honapot kelett varni!Nem birok meg ki +3-at.Mar depis vagyok mert csak mennek a honapok es csak varok!!!!!!!!!!!!
2008. júl. 21. 12:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam, hogy általában nem az első baba kihordásánál szokott ilyen helyzetben probléma lenni, hanem a további terhességeknél. De semmire sincs garancia és ha mégis terhesség alatt kapod el, akkor a rózsahimlő nagyon nagy károsodásokat okozhat.

El sem tudom képzelni, hogy milyen nehéz lehet most neked várni még három hónapot, viszont talán mindenképpen érdemes, ha már egyszer kiderült, hogy nem véd a szervezeted.

Te döntesz, de abban biztos vagyok, hogy soha sem bocsátanád meg magadnak, ha ebből lenne probléma a babádnál.

2008. júl. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!