Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hét késés és negatív...

Két hét késés és negatív teszt után, lehetek mégis terhes? Tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Már nagyon félek,hogy baj van.Ma megyek az orvoshoz.
2008. júl. 21. 09:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne félj.Lehet baba,csak keve´s a hcg szint,de lehet ma´s oka is.Az orvos megmondja.
2008. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Nekem ez már a harmadik terhességem lenne.De mindig tudtam,hogy mi van és a teszt is mutatta.Most nem tudom:(

2008. júl. 21. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj, az orvos megmondja mi lehet a gond! Remélem olyat mond, aminek örülni fogsz.:-) Írd majd meg mi a helyzet!!! Én is 9 napos késésnél teszteltem negatívat, holnap megyek orvoshoz.
2008. júl. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reméljük megvan az a babóca, csak valóban kevés Hcg van a szervezetedben. Ne aggógj, az se neked, se az esetleges terhességednek nem tesz jót! Remélem az orvosod jó hírrel fog szolgálni!!! Szorítok!!!
2008. júl. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

sajnos nekem is 2 hét késés és 3 negativ teszt után és persze egy jo adag gyogyszer után megjött!!

már ki kéne mutatnni a tesztenk, sztem menj el dokihoz h irjon fel gyogyszert!!

2008. júl. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, sajnos nem volt peteérésed, és ez miatt nem jön meg.
2008. júl. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ez zavar a legjobban,hogy valószínűleg volt pé.,a 14.napon.A ciklus.hu oldalon a rendszer is erre a napra tette a vonalat és a mikroszkóp is páfrányos volt.

2008. júl. 21. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!