Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lehetséges, hogy az ovu...

Az lehetséges, hogy az ovu teszt a 15,16,17 és 18. napon is pozitív? Ez normális dolog? Ma vagyok a 19. napomon.

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 07:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem csak egy napig szokott pozitiv lenni. Két napról már hallottam, de négy napról még nem. Hanyadik napon kezdted a tesztelést? Kérj vérvételre beutalót és megnézik az LH szintedet.
2008. júl. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 14. napon kezdtem tesztelni.A 14. napon halvány volt a tesztcsík,a 15. napon egyforma volt,a 16. 17. és 18. napon pedig a tesztcsík jóval erősebb volt.Mi lehet ez?A múlt hónapban csak két napig volt pozitív.Gond lehet?
2008. júl. 21. 09:26
 3/4 anonim ***** válasza:
Két napig nekem is pozitív szokott lenni, de a négy nap ezért fura. Végülis ha ma már nem lesz pozitív, akkor elméletileg az ovuláció megtörtént. Ha együtt voltatok minden nap, vagy legalább kétnaponta, akkor úgyis telibe találtátok. Reméljük összejön!
2008. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

terhességet is jelezhet az ovuteszt!Jósnak is szokták nevezni!Max két napig lehet pozitív az ovuteszt,szerintem baba van a dologban,csinálj egy terhességi tesztet!

szorítok!!!

2008. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!