Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét múlva nem várom a...

1 hét múlva nem várom a mensit. Tegnap volt egy kis barnázás, de nem sok és nem is sokáig tartott. Szeretnénk babát, lehet ez jó jel?

Figyelt kérdés
A párommal a 8- ás a 13. napon voltunk együtt.
2008. júl. 20. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretnélek elkeseríteni, de nálam a barnázás mindig a menzesz jele.Én még a tesztig sem jutok, mert a menzesz előtt egy héttel rendszeresen barnázok. 7 hónapja próbálkozunk ...
2008. júl. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is úgy kezdődik a mensim, de akkor már ma megjött volna. Sőt ma vagyok a 22. napon az túl korai lenne.
2008. júl. 20. 19:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, nálam úgy van, hogy mensi előtt egy héttel elkezdek barnázni, ez napokig megy (minden nap), majd mensi első napján (ált. 28. nap) eszméletlenűl rosszúl vagyok és ténylegesen megjön. (az első válaszoló)
2008. júl. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez akár beágyaz
2008. júl. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát én is beágyazódásra tippeltem, de nem akarom beleélni magam.
2008. júl. 20. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez akár beágyazódás is lehet, ha jól számolok. Az időpontok alapján simán lehet baba a dologban. Nekm pl volt barnázás beágyazódáskor, sőt görcsöcske is. Már azt hittem, hogy felfáztam, de baba lett.


Az első válaszolónak üzenem, hogy az egy hét barnázás nem jó jel. Mit mondott a doki? Én is voltam így, de akkor annak konkrét oka volt, amit ki kellett vizsgáltatni és kezelni.

2008. júl. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs de belenyúltam és félúton kűldte el a gép.
2008. júl. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Semmi gond attól megértettem a mit írni akartál.
2008. júl. 20. 20:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszke csajok a válaszokat!
2008. júl. 20. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!