Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért fáj a hasam a clostitol?

Miért fáj a hasam a clostitol?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a ciklusom 15. napján, a clostit a 3 naptol szedtem napi kétszer egyet 5 napig. De miután bevettem elkezdett fájni a hasam alul, meg a petefészkeim. Tegnap meg már az aktus is nagyon fájt. Miért fájhat ez nekem? Ne vegyem be a következö adagot a jövöhonapban?
2008. júl. 20. 11:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért fáj a hasad, mert érzed a peteérésedet, és ez jó, mert így tudod, hogy van!:)

Én is ugyanígy jártam,nagyon fájdalmas volt a peteérésem, szinte egy teljes napon keresztül fájt az 1. clostis hónapban.

Egyéb mellékhatásod nincs? Nekem fájtak a melleim és napokig szédültem. Említettem mindent az orvosomnak, azt mondta nyugodjak meg, majd hozzászokik a szervezetem. Ez teljesen normális tünetegyüttes. Így is lett, most tartok a 3. hónapnál, a hasam még peteérés környékén fájdogált, de a többi tünet megszünt.

Igazság szerint a hasfájástól nem keseredtem el, mert legaláb éreztem végre a peteérésemet, amit addig sosem:))

Szerintem ha aggódsz,vagy elviselhetetlen a fájdalom hívd fel holnap az orvosodat, de nem hinném, hogy baj lenne. Ha babát akartok, akkor folytatsd a kúrát, egyik hónap a másikra épül.

2008. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Semmi más tünetem nincs. Annyi esetleg hogy pár pattanás nagy és piros volt, de az is elmúlt.
2008. júl. 20. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!