Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honann tudom meg, hogy mi a...

Honann tudom meg, hogy mi a baj a ciklusommal? Nem jó a luteális fázisom?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, hogy a ciklusom második felében lehet valami , ami nem stimmel.

Ezt honnan deríthetem ki, hogy tényleg így van e?

Hőmérőzöm, általában 28 napos ciklusaim vannak, viszont a luteális fázisomban nem paltószerű a görbém és 36,7 fölé nem is nagyon megy a hőm(átlaghőm kb 36,3-36,4).Utóbbi időben talán le is rövidult a luteális fázisom.Eddíg 13-14 nap volt-most az utóbbiak már csak 12-11 nap.Már szeretnénk babát és mindíg elkapjuk a pét is, de mindíg megjön.

Mire utalhat ez?

És mivel tudom javítani az esélyeinket?pé is van, jókor szexelünk mégsem jön össze.

milyen "betegség"lehet, ha a luteális fázissal nem stimmel valami?Van erre gyógyszer?

a palástfő segít?vagy ez csak a beágyazódást segíti?Lehet hogy a beágyazódásnál van valami gáz?Ezt honnan tudhatom meg?(nődoki nélkül, mert ha nem muszály nem megyek)


2008. júl. 20. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Pedig el kellene menned (mennetek) orvoshoz, mert te nem biztos, hogy ebben az aesetben tudsz magadon segíteni. Ő majd kivizsgál benneteket és lehet, hogy egy kis gyógyszeres támogatás mellett pár hónap alatt összejön a baba.

Kérdésedre válaszolva: én úgy tudom, hogy az elégtelen sárgatesthormon termelés okozhatja az alacsony hőt.

Van egy oldal ( talán a Babát Tervezők Otthona, ebben nem vagyok biztos ) ahova ha elküldöd a görbédet, kiértékelik neked. Ott össze is tudod hasonlítani a görbédet a mintagörbékkel.

2008. júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. júl. 20. 12:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt rendeld meg, bár nem tudom mióta próbálkoztok.

Ha már nagyon régóta inkább a doki.

[link]

Én is jövő héten fogom elkezdeni.

2008. júl. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!