Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 18 napja kesik a menszim...

18 napja kesik a menszim tobszor teszteltem de mindig negativ az eredmeny akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
6 honapja szultem ra 8 hetre megjott a menszim 2013 december 23-an olt utoljara es nem szoptatok gyakran pisilek de a tesz mindog negativ

2014. febr. 10. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy terhes, ha az lennél, ennyi idő után a teszt már mutatta volna.

Valószínűleg szülés után még nem állt be rendesen a ciklusod.

2014. febr. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tesztnek már ki kéne mutatnia. nem vagy terhes
2014. febr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FKKTorp ***** válasza:
Valószínűleg nem, de érdemes lenne beszélned egy orvossal.
2014. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm most december végén szült. Neki 10 teszt nem mutatta ki, hogy babát vár! De mivel tünetei voltak, ezért orvoshoz ment, ahol megultrahangozták és akkor kiderült, hogy terhes. ...szóval, akár bármi is lehet.
2014. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!