Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez pozitiv jostesztnek mondhato?

Ez pozitiv jostesztnek mondhato?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy megbízhatatlan.

De minden jel, tunet terhesseggyanus.

Ovulacio ideje tuti es kizarolagos.

14.dpo-n 10- es hcg teszt reggel teljesen negativ.

15-en ez a josteszt azt hiszem pozitiv.

Van remeny?


2014. febr. 10. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:

A hcg teszt nem jósteszt...

Az ovulációs tesztet szokták annak használni!

2014. febr. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Felreertettel. 14. dpo-n reggeli hcg teszt negativ.( terhesseginek használva terneszetesen.

15.dpo-n ezek utan nem akartam meg egy hcg tesztet elpocsekolni, ezert lh-t probaltam jostesztkent:

[link]

2014. febr. 10. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem értem az LH teszt miként szolgálhat jósló terhességi tesztként... Komolyan, arra ott a terhességi teszt. Magyarázza meg valaki, hogy az LH teszt hogyan lehet jósteszt terhességre?

Kérdező, megértem, hogy várod a babát és reménykedsz, de ez már görcsös, annál nehezebben jön össze. Én is nagyon vártam a babát, igaz, Hála Istennek nem kellett sok hónapot végig izgulni, de ez nem így nem jó. Bírd ki, hogy akkor tesztelsz rendes terhességi teszttel, ha kimarad a menzeszed. Egyébként remény persze hogy van, ha aktívak voltatok és nagyon remélem, hogy pár nap múlva pozit is tesztelsz! Drukkolok!

2014. febr. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

5évig vártunk a babára, közben volt időm próbálkozni ilyenekkel is (sajnos).

nekem minden hónapban erős pozitív volt menstruáció előtt, de mindig megjött.

Szóval nem sokat ér...


inkább várj még pár napot és tesztelj újra. (végül lombikkal lett babánk, az intézetben kapott 25-ös teszt már pozitív volt, mikor meg kellett volna jönnie, de a 10-es teszten semmi sem látszódott)

2014. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teljesen igazad van.

Tegnapra vartam, nem jott meg a mensim. Tegnap reggel negativat teszteltem.

Nem gorcsolok ra, csak arról van szó, hogy szerdán eleg hosszú távra mennek futni tarsasaggal. 25 km-es a táv. Es ha baba van, akkor nem eroltetnem magam a futassal, nehogy baj legyen. Kicsit az az érzésem, hogy baba van, de lehet tevedek. Csak emiatt tudni szeretnem, mert állítólag az lh teszt reggeli pisibol hamarabb kimutatHATja, mint a terhességi teszt.

De amugy meg ha nincs baba, nem szívesen hagynám ki a szerdai programot,olyan régóta szervezzük..

2014. febr. 10. 09:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj ! ;) Drukkolok!!
2014. febr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarlak feleslegesen biztatni, de nekem ugyanígy volt: Nemvárt napján reggeli lh pozi, hcg teszt negatív. Másnap már a hcg is pozi lett!

21 hkm

2014. febr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!