Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késett 3 napot, aztán megjött....

Késett 3 napot, aztán megjött.17. -én reggel, de 19. -én reggelre elmúlt. Mi lehet?

Figyelt kérdés
17.-én reggel élénkpiros volt,de nem sok(3 db normal ob),19.edikén reggel 1-2 csepp barna.Mi lehet?Lehet baba?
2008. júl. 19. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy tesztet és kiderül szoríttok neked
2008. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Allitolag az normalis dolog - nekem nem egy orvos mondta ezt legalabbis - hogy neha elofordul, hogy a mensi abbamarad mondjuk 12-24orara, vagy akar picit tovabb, majd ujra beindul. Nekem csak ebben az evben mar vagy haromszor-negyszer elofordult es ez rendes mensinek szamitott, tehat nem korosnak. Epp most neztek nalam verbol hormonszintet es minden oke, megis szokott neha ilyet csinalni. Mondom, a doki szerint normalis. Ebbol kifolyolag vagy a mensid akarmikor ujra beindul, vagy lehetsz babas, lehet a hormonok szorakoznak, nehez megmondani, azert erdemes lenne tesztelni! Kivanom, hogy olyan legyen az eredmeny, aminek nagyon orulnel!
2008. júl. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szia!Nálam is ugyanez volt a helyzet és 6 hetes terhes vagyok :D

Szoritok, hogy neked is az legyen.:)))

2008. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Holnap megírom!
2008. júl. 20. 13:41
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezek szerint csak a hormonok.Negatív lett a reggeli tesztem

:(

2008. júl. 21. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!