Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a teszt pocaklakó...

Pozitív lett a teszt pocaklakóm van! Mikor menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egy tesztet csináltam Gabriel a neve ajánlom másnak is! Rögtön kezdett halványodni a csík és nem a reggeli vizeletből csináltam. 8 napja késik. Sokszor kell pisilnem de néha fáj vagy olyan mintha feszítene a méhem. Nektek volt ilyen?
2008. júl. 19. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hétfőn menj el.A doki majd megnézi, hogy miujs vele.Legalábbis én ha megtudnám, biztos szaladnék a dokihoz.:)

Grat. a babóhoz.

2008. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Hétfőn hívom a Polgárt már szeretnék valamennyire megnyugodni de sajnos itt is írta valaki hogy 11-ig héten elment a babó! :-( Próbálok infót gyűjteni a netről.
2008. júl. 19. 17:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is GRATULÁLOK!!!És kérlek ne is gondolj ilyenre. Ez nem mindenkivel fordul elő!Nem szabad erre gondolni. Tudod, az emberi agy sok mindenre képes...és ez igaz is. Vigyázz nagyon magadra és a pici Pöttyre. :D Amúgy, a másik kérdésedre is válaszoltam, én írtam,hogy már bármelyik napszakban tesztelhetsz!!!

Én, amikor megtudtam hogy babám lesz, (szerdai napon csináltam a tesztet) csütörtök reggel már a doki rendelőjében csücsültem!!!

Boldog Babavárást!!!:D 31hetes kismama

2008. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jah, és a tünetek teljesen normálisak!!!Ne ijedj meg!!:D
2008. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!