Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem peteereskor tortenik...

Ha nem peteereskor tortenik az egyuttlet, mennyi az esely a teherbeesesre?

Figyelt kérdés
Egy ismerosom mondta, hogy a szuleszeten tobb anyukaval beszelt, akiknek igy jott ossze, veletlenul ugymond...
2014. febr. 6. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs érett petesejt, akkor nincs mit megtermékenyíteni, ergo nincs terhesség. Viszont olyan van, hogy valakinek nem pont a nagy könyvben előírtaknak megfelelően van peteérése, vagy éppen pont abban a hónapban nem akkor, amikor szokott, hanem előbb vagy később, vagy bármikor előfordulhat, hogy valakinek lesz egy hónapban egy extra peteérése, aminél szintén teherbe lehet esni.

Ezért nem biztonságos, hogy valaki naptármódszer szerint csinálja az együttléteket.

Ha valaki nem akar gyereket, akkor egész hónapban mindig védekezzen az aktus legelejétől fogva a végéig, ha pedig babát szeretne, akkor nyugodtan legyen együtt a párjával egész hónapban, mert sosem lehet tudni.

A nők nem gépek, hogy mindig pontosan legyen peteérésük vagy hogy legyen minden hónapban peteérésük.

2014. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az elözönek részben igaza van, de amit nem említett, az az, hogy létezik spontán peteérés is, amikor éppen az aktus váltja ki a tüszörepedést.


Általában valami erös érzelmi háttér ilyenkor az ok, hogy miért történik - ezért van pl. hogy megeröszakoláskor (megatív érzelem) vagy az elsö együttlétkor vagy amikor valami miatt nem tudnak egy ideig találkozni és utána újra együtt vannak vagy csak rendkivül jól sikerült szex (pozitiv) sokkal nagyobb arányban lesz egy nö terhes, mint ami statisztikailag elvárható lenne.


Ebböl következöen ha valaki nem akar gyereket, akkor minden egyes alkalommal megfelelöen kell védekeznie, ha meg gyereket szeretne, akkor a legjobb módszer, ha egyszerüen élvezi a dolgot mindenféle "cél" nélkül.

2014. febr. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En pl a menzesz elotti napon estem teherbe. Masnap megjott 1 napig csak ilyen maszatolas. Utana nem voltunk egyutt egyaltalan es mikor csinaltam r 3 hetre tesztet mar terhes voltam. Csinaltam akkor is mikor olyan rovisen jott meg de az meg negativ volt. Szoval csak akkor tudtam teherbe esni. De ez bizonyitotta a szules is meg a meretek. :-) amugy tervezett baba volt.
2014. febr. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Az elözönek részben igaza van, de amit nem említett, az az, hogy létezik spontán peteérés is, amikor éppen az aktus váltja ki a tüszörepedést. "

Első válaszoló vagyok, ezt is leírtam. Csak én nem spontán peteérésnek neveztem, hanem egy extra peteérésnek, ami egyébként alapból nincs, de bármikor lehet. Szóval én is írtam róla.:)

2014. febr. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, igazad van, nyilván nem figyeltem eléggé!
2014. febr. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!