Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerdán (23. -án) kell megjönn...

Szerdán (23. -án) kell megjönnie. Én ma 19. -én teszteltem, ami negatív lett. Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

köszi a válaszokat



2008. júl. 19. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 23 vagy 25-én kell megjönnie. Én is ma teszteltem, és negatív volt. Túl korán volt a teszt, de én nem bírtam tovább. A következő teszt, 23-án reggel lesz, hátha mutat már vmit. Szerintem te is próbáld akkor.
2008. júl. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem 22.én kellenne megjönnie.Tegnap teszteltem(nem birtam ki)pozitiv lett.Lyli teszttel.
2008. júl. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

eddig csak mindenki leírta vele mi van.

ha 23 .-án kell megjönni várd ki türelemmel..aztán tesztelj, de van akinek még akkor sem mutatja ki..ez a beágyazódás idejétől és a hcg termelődéstől függ.

A másik válaszolónak pozitív lett, de neki biztos hamar beindult a hcg termelődés..még lehetsz te is poz!

2008. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj pár nap múlva, csatlakozom az előttem szólóhoz, mindenkinél más. Vannak tüneteid?
2008. júl. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hét mulva megint teszt annak hihetsz
2008. júl. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!