Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Két hónapja próbálkozunk a...

Két hónapja próbálkozunk a kis tesóval, de még semmi. újra kezdjem el szedni a vitaminokat? Tudtok jó tippeket, ötleteket ami bavált nálatok. Jò lene még idén egy újjabb pic baba.

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 23:21
 1/9 A kérdező kommentje:
A helyesíràsi hibàkèrt elnèzèst kèrek ìgy elôre ,mert telefonról ìrtam kapkodtam.
2014. febr. 3. 23:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Vitamint szedhetsz ártani nem árt, de két hónap még nagyon kevés idő, szóval légy egy kicsit türelmesebb.
2014. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az jó ha elkezdesz szedni vitaminokat, mondják is hogy kell. Ajánlom a ciklus.hu oldalt. Nekünk bevált. Az is igaz mi nem sokat próbálkoztunk hamar összejött.Ne stresszelj rá, mert lehet azért nem sikerül. Én a másodiknál rástresszeltem, mert annyira szerettem volna egy kisbabát(előző sajnos a 23 héten halva született). A második késöbb is jött össze bár nekünk a doki mondta, hogy nem baj, mert ki kellett igyis várni a 6 hónapot hogy újra megpróbálhassuk.
2014. febr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 3 év után jött a tesó!
2014. febr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szióka!


Vitamin az jó ötlet, vannak terhesség előtti vitaminok is és olyanok is amik elősegítik a peteérést. Cickafark gyógytea nagyon hatásos sok mindenre és palástfűvel keverve még hatásosabb.

Személyesen nekem nem jött be az online ciklus naptár ezért a doki vizsgálat után számolta ki nekem mivel rendszertelen volt a menstruációm a ciklusomat és a peteérésemet. Én szerintem ez minden nőnél változó, mivel nem egy súlycsoportba és nem egy életvitelbe tartozunk. Ezt beleértem abba, hogy a túlsúly is sokat számít és, hogy mit fogyasztunk.

Rendszeres megfelelő diétával és odafigyeléssel is befolyásolni lehet a peteérést.

Kívánok mihamarabbi pozitív tesztet és egészséges zökkenőmentes babavárást!

2014. febr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nekem is a teso 12honap utan jott ossze,vszinuleg a gorcsos akarastol..az elso elso honapra.

szedhetsz vitamint foleg folsavat,de szerintem nem ezen fog mulni.

2honap kulonben is meg nagyon rovid ido.

2014. febr. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a tanàcsokat. Cickafarkteàt kipróbàlom meg a vitaminokat is ;-) Tudom kevès kèt hónap,de valakinek olyan hamar sikerül dehát mindenki szervezete màs ..
2014. febr. 4. 15:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi több, mint 5 éve várunk az első babára, szóval ne csüggedj.

A vitamin mindig jó és nyugi.

2014. febr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a bìztatàst ès a tanàcsokat ;-)remèlem hamarosan megèrkezik.
2014. febr. 12. 00:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!