Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem értek valamit most akkor...

Nem értek valamit most akkor minden nap kell szexelni hogy össze jöjjön a baba vagy csak minden más nap?

Figyelt kérdés

Ki hogy eset teherbe?

Köszönöm


2014. febr. 2. 22:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer estem teherbe havi egy alkalomtól. De azt mondják, a legnagyobb az esély, ha minden másnap.
2014. febr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Akar eleg egyetlen egyszer az eletben.

De szerintem jo az minden nap.

2014. febr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Amikor jól esik akkor szexelj ha minden nap akkor minden nap .
2014. febr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Én elhiszem, hogy nagyon szeretnéd azt a babát és remélem, hogy hamar össze jön, de olyan kiábrándító, hogy csak azért akarsz szexelni, hogy teherbe ess és direkt ehhez igazítod. Szexelj akkor, amikor jólesik, amikor kívánod a párodat, mindegy, hogy naponta háromszor vagy csak hetente egyszer. Egy idő után ígyis-úgyis össze fog jönni a baba.
2014. febr. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Én nagyon nehezen estem teherbe. Minden másnap voltunk együtt a férjemmel. Második gyereknél már figyeltem magam, mikor van peteérésem és addig nem szexeltünk, de utána 2 naponta megint. És sokkal hamarabb összejött. Azt olvastam, hogy sokkal nagyobb az esély a teherbeesésre, ha a párok kivárnak. Én érzem, mikor van peteérésem, meg lehet a hüvelyváladékból is látni, mikor közeledik az idő. És abban az időben együtt lenni másnaponta. Nekem ez vált be.
2014. febr. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Minden órában hatszor minimum!


Mindezt 90 napon át!

2014. febr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
5. vagyok. Most olvastam a 4. hozzászólót. Már volt olyan, hogy a férjem sem kívánta a szexet, pont a minden másnap szexelj, ha gyereket akarsz mottótól. Igenis van olyan, hogy az ember fáradt hozzá, vagy egyszerűen nem kívánja a dolgot, de a gyerek iránti vágy erősebb. Az örülhet, akinek egyébként is szükséges a napi ágytorna, de mi pont nem ilyenek vagyunk. De a babáért mégis lefeküdtünk. És nem undorodtunk meg egymástól, semmi nem történt, már ugyanúgy élünk tovább két gyerekkel, mint azelőtt. De nekünk heti 2 alkalom elég. Embere válogatja.
2014. febr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor kell szexelni, amikor jól esik.
2014. febr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
mi hétvégénként szeretkezünk csak, mivel a munkája elszólítja, mégis szinte azonnal összejött a baba, 1 hónapja próbálkoztunk, 1 hónapos "terhes" vagyok
2014. febr. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%

mi több mint fél évig próbálkoztunk ezzel a 2 naponta dologgal meg peteérés környéki együttlétekkel. aztán meguntuk, és kötöttünk egy megállapodást (poénból, egy cikk hatására), hogy minden nap szexelünk. abban a hónapban jött össze a baba.

27hkm

2014. febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!