Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nagyon fájnak a petefészke...

Már nagyon fájnak a petefészkeim és a mellem is. Szóval közel lehet már az idő. Viszont furcsa hogy nincs tojásfehérje nyákom mint mindig csak nedves érzésem. Mitől van ez? Azért lesz pém?

Figyelt kérdés
Pé környékén vagyok. A ciklus szerint hétfőn lesz, de ovu tesztezek is. Már nagyon fájnak a petefészkeim és a mellem is. Szóval közel lehet már az idő. Viszont furcsa hogy nincs tojásfehérje nyákom mint mindig csak nedves érzésem. Nekem pé előtt mindig 3-4 nappal van már ilyenem. Tegnap az ovu teszt még negatív volt, de én egész nap sok folyadékot iszom. Hiába várok két órát tesztelés előtt nekem mindig olyan színtelennek tűnik a vizeletem. Lehet hogy az ovu teszt is csal ha sok bennem a folyadék? Vagy nem lesz pém? A hőm az szépen leesett ma reggel holnap már felfelé fog kúszni ahogy szokott.
2008. júl. 18. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:
hat furcsa hogy nincs tojcsid pe elott ha szokott lenni, de lehet hogy csak holnaptol lesz. Az lh-t tenyleg befolyasolja a hig vizelet, de akkor is hasznalhato. Mert ha hig a vizelet akkor a controlcsik is halvany, igy ahhoz kell hasonlitani a csikot. Vagyis ha halvany a control akkor halvany lesz a tesztcsik. Szoval a hig vizeletnel az a lenyeg hogy ha a ket csik egyforna (az mindegy hogy halvany vagy eros) pozitiv a teszt. Ha viszont nem hasonlit akkor meg mindig negativ.
2008. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyforma nem lesz a csík az biztos. De egyre sötétebb és amikor a legsötétebb akkor van a peteérésed. Aztán csinálhatsz a biztonság kedvéért másnap is tesztet, hogy biztos legyen. Nekem így volt. Teszteltem és amikor úgy gondoltam, hogy most viszonylag sötét a csík az előzőekhez képest, akkor jött az akció. Másnap is csináltam, hogy vajon tényleg nem lesz-e sötétebb, de másnap már csík sem volt. Na így lett babánk azonnal elsőre. Sok sikert.
2008. júl. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!