Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van tüszőrepedés?

Mikor van tüszőrepedés?

Figyelt kérdés

Tegnap éreztem délelőttől jobb petefészek szúrást kb. Estefelé maradt abba. Csináltam 2 féle lh tesztet pozitív volt, ma reggel negatív. A kérdésem a pete a fájdalom megszűntével szabadult ki? Ha ezt vasárnap éreztem a szombat esti együttlét esélyes?ha a pete 24 órát él csak a ma késő esti együttlét jó lehet még vagy már elhalt a pete?

Meddig él?

A hími.sejt minimum meddig él?



2014. jan. 27. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A kérdéshez jó lenne tudni, mikor volt meg utoljára.

Sajnos sok nő tapasztalata szerint az LH tesztek nem valami pontosak.

Több hónap szükséges ahhoz, hogy pontosan meg lehessen figyelni, mikor van a peteérés.

Szombati együttlét mindenképpen jó, a spermák 3-5 napot is élhetnek.


Tüszőrepedés általában hajnalban van, tehát a ma késő este az már inkább 36 óra. Tehát én inkább a szombatira tippelnék, de sohasem tudhatod.Órára pontosan nem tudjuk ezeket a folyamatokat ellenőrizni.

2014. jan. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hónapok óta figyelem az ovut. Utolsó mensi 1 napja 9-e. Általában az ovu a 18-21. napon van.
2014. jan. 27. 18:57
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha tegnap volt pozi a teszt akkor ma kell legyen az ovunak és ha tegyük fel tegnap este szabadult ki az ovus fájdalom elmúltával akkor este 24 óra lesz ha ma hajnalban akkor meg 12-18 óra nem?
2014. jan. 27. 19:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Én tegnap este voltam igy majd meghaltam mintha a méhem ki akart volna szakadni a helyéről.nekem mindig lent bal lent fáj,26 este is tegnap is együtt voltunk,utána elmult a fájdalmam ,már szeretkezés után!
2014. jan. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!