Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsölésnek számít szerintete...

Görcsölésnek számít szerintetek az, ha sokszor vagyok ezen az oldalon, és olvasgatok?

Figyelt kérdés

Ha nem vagyo itt,eszembe sem jut a baba.Mással terelem el a gondolataimat,és elfoglalom magam.Mégcsak most van ovum,de olyan jó itt olvasgatni,hogy nehéz sokszor felkelni.Sok hasznos tanácsot kapok,adok.

Tehát ez görcsölés vagy nem ebben a szituban??


2009. dec. 4. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem az, de akkor én is görcsölök:)
2009. dec. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hááát, ráadásul a második mondatod azzal kezdődik, hogy "mégcsak most van ovum". Én azt sem tudtam mikor van.

HOgy mikor kell menstruálnom azt is csak a naptárból.

Ha figyeled magad már görcsölgetés, nem?

2009. dec. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

:D

Akkor én is rabja vagyok!!!!!!

De legalább nem érzem magam egyedül ebben a problémában!

2009. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkoztam már. Épp tegnap volt tüszőrepedésem, krémes, nyúlós folyás stb. Így akaratlanul is tudom, hogy mikor van ovulációm. Ezek után hogy terelődjön el a gondolatom???
2009. dec. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet görcsölés de ha az ember lánya szeretne babát akkor nem is kell itt olvasgatni ahhoz,hogy görcsöljön anélkül is megy viszont ha olvasgatsz az idő is jobban telik,kaphatsz hasznos tanácsokat és feltöltődhetsz kicsit mások sikerén nem utolsó sorban pedig tudhatod,hogy nem te vagy az egyetlen akinek nem kívánságra jön a baba és ez mindenképpen segít!!!
2009. dec. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én Mindannyiótokkal egyet értek:)Azzal is aki szerint ez görcsölés,azzal is aki szerint nem az.

Szerintem ha itt olvasgatok,írogatok abban nincs semmi.

Nem az egész napomat tölti ki az ittlét,hiszen vagyok a konyhában,meg az egész házban mással foglalom el magam.Ha van időm,akkor írok itt,vagy éppen olvasgatok,hiszen nem hiába van ez oldal kitalálva.

Elkerülni nem is tudnám,hogy mior van ovum,mert látszik,és érzem is.Innen meg okosabb is az ember lánya:)

Priviben azt kaptam,hogy az számít görcsölésnek,ha ovutesztelnék,hőmérőznék,uh-ra járnék,minden gondolatom a baba tenné ki,naphosszat lógnék a neten és különböző oldalakat böngésznék,akaratlanul is szeretkeznénk,stb..

Hát rám ez nem jellemző,csak itt vagyok egy nap kb:1-2órát össze-vissza.

De ha görcsölésnek számít,sajnos erről az oldalról akkor sem tudnék lemondani,mert ha sikerülne a baba,akkor meg a terhesség topicban lógnék,és ide is bekukkolnék.

Őszintén szólva,sokszor több és hasznosabb infót lehet itt kapni,mint amit a doki mond.Itt vannak saját tapasztalatok.

Szerintem ha én görcsölök,akkor szinte mindenki aki itt feltesz egy-egy kérdést.Nem???

De lehet én látom rosszul:(

2009. dec. 4. 14:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Aki itt toporog azok legtöbbje már rá van görcsölve a témára az tuti. Én sem vagyok kivétel, még a hőmet is mérem :D szigorúan uabban az időpontban.
2009. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én is mérem a hőmet!Nem is most kezdtem!

Én azt mondom,akit nem érdekel a baba téma,az nem is jön ide!Nem igaz?

Én tudo,hogy nem görcsölök,csak tapasztalatokat gyűjtök,meg tanácsokat.

Az ember lánya vagy megfogadja ezeket vagy nem.

2009. dec. 4. 20:27
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó:

Szerintem Te sem görcsölsz,csak kíváncsi vagy!Attól még,hogy méred Te is a hődet az még nem jelent görcsölést!

Aki meg azt mondja hogy görcsölök/görcsölünk,én azt sem ítélem el,mert bizonyos szempontból itt mindenkinek igaza van...

2009. dec. 4. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!