Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojásfehérje nyák ill. nyákdug...

Tojásfehérje nyák ill. nyákdugó távozása után mennyivel van a tüszőrepedés?

Figyelt kérdés
Ma átlátszó, nyújtható nyákdugóm távozott, a méhszáj nyitott, puha és nehezen elérhető, de ma nem tudunk együtt lenni a párommal. Meddig vagyok/leszek még termékeny? A hőm esett 2 tizedet, de ez egyébként is előfordul.
2009. dec. 4. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
a tojcsis nyák a legjobb, akkor kell együtt lenni, kb. 2-3 nap! ilyenkor már a tüsző megrepedt és pete kilökődését jelzi a tojásfehérje nyák! bele kell húzni!
2009. dec. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
46%
A nyákdugó szülés előtt távozik!Nem kioktatás,segítség!A többit előttem leírták!Sok sikert!!!
2009. dec. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A tojásfehérjés nyák néha tényleg egy darabban távozik. Egyszer már nekem is megtörtént, ráadásul pont abban a hónapban, amelyikben babás lettem. Nekem ez a "dugó" 3 nappal a valóságos tüszőrepedésem előtt jött ki.


Nézd csak, itt is írnak nyálkadugóról: [link] Nagyon jó oldal, a babára vágyók bibliája, nyálazd végig.


Itt írják, hogy a tüszőrepedés a tojcsis folyás végén, vagy az utána következő első szárazabb napon van: " A tüszörepedés valószínüleg az utolsó legjobb minöségü nyálkájú napon van, vagy a rákövetkezö napon. A tüszörepedés után egy kiszáradás következik."

2009. dec. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!