Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy néz ki egy peteérés?

Hogy néz ki egy peteérés?

Figyelt kérdés
Jul.4-én volt menzim, és ha jol számoltam most lehet peteérésem a hétvégée felé! Csak annyit szeretnék tudni hogy ez hogy néz ki? Átlátszós, folyós valami? Mert ma reggetől átlátszós és folyik valami, ez volna a peteérés? Ma volt a "dolog", lehet belőle még babó?
2008. júl. 17. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem szokott semmi "nyúlós" lenni, inkább olyan krémszerű valami... Az a lényeg, hogy több folyásod legyen, mint egyébként, és ovu után pedig száraz legyél. És általában onnan tudom, hogy görcsöl a hasam, vagy inkább szúrkál. Próbáltam ovu tesztet is, az is akkorra lőtte be az időpontot, amikor én is éreztem.

Méred a hőd, vagy próbáltál már ovu tesztet?

2008. júl. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem próbalkozok hőmérőzéssel. Az ovu tesztet sajna nem tudom beszerezni! Nekem csak ma volt gyanus, hogy miért olyan átlátszós, más hónapokban meg krémes, tojás szerű, ezért nem tudom hogy most akkor melyik a jo?!
2008. júl. 17. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor próbálj meg a neten rendelni, tényleg jó találmány! A babatervezok.otthona.net címen biztosan találsz és még olcsóbb is, mint a boltban!

A hőmérőzés meg annyira legalább jó, hogy megtudod, van-e egyáltalán pé.-d.

2008. júl. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, hogy sokan azt írják, hogy a nyákból egyértelműen ki tudod következtetni a megfelelő napot, nekem ez sohasem jött be, ezért is javasoltam az egyebeket. Nekem nem volt sem nyúlós, sem tojásfehérjés, csak egyszerűen több, néhány napig, de ebből nem tudtam megállapítani a pontos időpontot. Szerintem ezt egyéne válogatja. Bár a "nagykönyv" szerint akkor van pé, ha olyan a nyák, mint a Tiéd! De erről nekem nincsenek saját tapasztalataim.
2008. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én sem, de majd meglátjuk! Majd a doki megmondja mi a helyzet! Ugy is kezelés alatt állok!
2008. júl. 17. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ebben a hónapban éreztem meg először a PÉ-t! 3 napig fel volt fúódva a hasam, és szúrkált a jobb oldalon. A kiírt Pé utáni napon mintha elvágták volna, semmi. Tuti hogy az volt. Más tünetem nem volt. Szorítok neked!
2008. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!