Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek terhessegi tunetei...

Szerintetek terhessegi tuneteim vannak? Mikor csinaljak tesztet?

Figyelt kérdés
12ik napon eggyuttlet utan 2nappal rozsaszines folyasom volt.s most kb 4napja napi szinten hanyingeem van,rossz kozerzetem s allandian szedulok.dolgozni is alig birok.csak ugy egybol Jon ram a hanyinger.eggyuttlet utan 2hettel csinaltam tesztet de az negativ lett.mikor csinaljak ujbol tesztet?volt mar mas is igy?segitsetek
2014. jan. 22. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Megjött a mensesed?
2014. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mikor kell megjönnie?

eddigi leghosszabb menstruációs ciklus +2 nap. Tehát, ha a leghosszabb ciklusod 29 nap, akkor a 31.-en tesztelj.

de ha nem bírod, akkor akár naponta tesztelhetsz

egyébként a tünetek alapján simán lehet pl. vírusfertőzés is

2014. jan. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jön meg a vérzésed, akkor csinálj tesztet.

Előbb felesleges, mert nem biztos az eredmény. Ha már kimaradt a vérzés, vagy már napok óta késik, akkor az a teszt lesz már egész biztos.

És a hányinger inkább a terhesség 6-7. hete körül szokott előjönni, előbb ritka. De legkorábban terhességi tünet csakis beágyazódás után jelentkezhet, előbb nem.

2014. jan. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg nem.de addig meg van 5nap.s amugyis rendszertelenul jon meg.de amity peteeres elott voltunk eggyutt s a multkori menzesz elott 1nappal
2014. jan. 22. 15:32
 5/9 A kérdező kommentje:
Bocs elirtam à kerdest.eggyuttlet utan 12nappal volt rozsaszin folyasom 2napig
2014. jan. 22. 15:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha még van 5 napod a vérzéseid, akkor még ráérsz tesztelni.

Korai volt a teszt. Majd ha 5 nap múlva nem jön meg, akkor lehet reggeli vizeletből újabb tesztet csinálni.

2014. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
bocs, vérzésedig, elírtam
2014. jan. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szerintem is korai volt.de remenykedhek meg ugye?
2014. jan. 22. 15:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Reménykedni a menstruációig lehet :-) Szóval, igen, reménykedhesz amíg nem jön meg.
2014. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!