Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Minden terhes nőnek van...

Minden terhes nőnek van "tojásos" folyása, vagy bármilyen folyása?

Figyelt kérdés
Csináltam egy tesztet, negatív lett. De nem jött meg most, és kicsit félek. Folyásom szinte mindig van, minden ciklus között, de most nincs, viszont akkor sem jön meg... miért lehet ez?
2009. dec. 2. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt soha folyásom a terhesség előtt, a terhességek alatt és a terhességek után sem. (Természetesen leszámítva a szülés utáni első első hónapot) Viszont szexnél nagyon jól nedvesedem.

Ez teljesen egyénfüggő.

2009. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt környékén és még két hétig nem volt folyásom, száraz voltam. A 6. héttől lett bő folyásom.


Amúgy nincs terhességi folyás. Minden nőnek más, ebből nem lehet következtetéseket levonni. Tesztelj újra pár nap múlva, 10-es teszttel, reggeli első pisiből.

2009. dec. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!