Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most miért nem fáj a mellem?

Most miért nem fáj a mellem?

Figyelt kérdés
28naposak a ciklusaim, s mensi előtt egy héttel már fájni szoktak a melleim, most viszont semmi. Ez a 24.napom. Elképzelhető, hogy amiatt nem fáj, mert esetleg sikerült a baba? Volt már valakinek hasonló tapasztalata? Köszi!
2008. júl. 17. 07:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem mérvadó,h most fáj a melled vagy nem.Főleg a 24.napon.Nekem pl.valamikor fáj a mellem mensi előtt, valamikor meg nem.Nyugi! Várd meg,h késsen, addig ne is gondolkozz ilyeneken.Régen én is ilyen voltam mint Te.Minden kis apró jelre figyeltem és mindig bemagyaráztam magamnak,h ez most biztos azért van, mert terhes vagyok.Aztán a végén kiderült,h mégsem vagyok babás.Szóval, rájöttem,g talán épp ezért nem sikerül, mert teljesen rágölcsöltem.Most próbálok nem odafigyelni, de nagyon nehéz.
2008. júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mensi előtt mindig szokott fájni már egy héttel! Nem is kicsit! S pont emiatt tűnt fel.
2008. júl. 17. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!