Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi lehet az esélye, hogy...

Mennyi lehet az esélye, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

8 napja történt,hogy együtt voltunk egymás után többször is,óvszerrel védekeztünk,de az utolsó együttlétkor csak kivette mielőtt elment...

Ma elég fáradt voltam (persze ez lehet a munkától is),fáj egy kicsit a hasam,és a lábaim is. A napokban kell megjönnie. Mégis bennem van egy kicsit a félsz.

Szerintetek?


2014. jan. 14. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
százalékokban mérve kb. 2%...szerintem ne parázz ha nem jön meg két hétig, akkor vegyél egy tesztet. De mindenképp várd meg a mensi első napját, előtte nem mutat semmit.
2014. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tehát többször együtt voltatok védekezéssel, majd a húgycsőben tele spermával megszakítással is (jól értem, hogy akkor nem volt rajta gumi)? És erre az első válaszadó 2%-ot ad? Amikor a sima, előzménymentes megszakított közösülés pearl indexe 35???

Szerintem lehet benned félsz, és bár százalékot nem tippelek, de nem 2, az tuti.

2014. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. azért kalkuláld bele hogy peteérés is van a világon.
2014. jan. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilvan sokmindentol fugg,de azert van ra esely.

Egyebkent a peteeres nem mindenkinek van felidoben,en peldaul a menstruacio elott 1 hettel lettem terhes,szabalyos 31 napos ciklus mellett.

2014. jan. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 2. vagyok: nekem szabályos 28 napos ciklusom volt, 5. napi ovulációval, ebből született a babánk. Sosem lehet tudni, kinek-mikor van peteérése és ovulációja, hacsak nem figyeli adott ciklusban hőmérővel és/vagy ovuteszttel.
2014. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

igen, de nem is az a lényeg hogy mikor van hanem hogy általában egy hónapban kb. 3-4 nap amikor reálisan van esélyed teherbe esni. Sokan évekig próbálkoznak, gyertyáznak meg tököm tudja mit csinálnak, vagy hónapokig, még tudatosan is fél év kell átlagosan hogy összejöjjön egy baba. Ezért írtam azt hogy 2% az esély. Mondjuk én triviálisnak vettem, hogy az együttlétek között volt tisztálkodás. De ha nem volt, nem zuhanyoztatok, akkor maradhatott sperma a kukacon, ebben igaza van az utánam hozzászólónak...

így sem adnék neki túl sok esélyt. Azért a kérdező nyugtassa meg magát egy tesztel, ha gondolja, de csak kb. 7-10 nap múlva mert előtte nem mutatja ki.

2014. jan. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyenlőre várakozom,időben vagyok. És bizakodom,mert a baba még várhat 4-5 évet.

Remélhetőleg nem lesz gond.

2014. jan. 15. 21:19
 8/8 A kérdező kommentje:

Péntek délután vettem egy tesztet,meg is csináltam,nem bírtam tovább várni,aztán péntek este megjött... :)

Köszönöm a válaszokat utólag is!

2014. jan. 19. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!