Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Muszáj az első reggeli vizelet...

Muszáj az első reggeli vizeletből tesztelni?

Figyelt kérdés

Még mindig várom hogy megjön-e félek hogy mit mutat a teszt de már rossz ez a bizonytalanság is. Arra gondoltam holnap veszek egy tesztet. Ezért kérdezem hogy már napközben is megnézhetem vagy várjam meg a másnap reggelt.

Köszi a segítséget! Elégé ki vagyok!


2008. júl. 16. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ hogy mikorra nem várod a mensit, mert ha túl korán tesztelsz lehet csalódott leszel, ha negatív lesz, de ez még nem jelenti azt hogy nem vagy terhes csak lehet nincs elég HCG a szervezetedben. A reggeli első vizelet azért biztosabb.
2008. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatod napközben is, de azt szokták mondani, hogy a reggeli első vizeletből a legbiztosabb. Ha esetleg negatívat mutatna, akkor másnap reggel is tesztelj.
2008. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem hígul fel a vizeleted és kis idős terhességnél jobb a reggeli vizelet, mind a du. vagy az esti.
2008. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert reggel van a legnagyobb a koncentrációban a hcg!Én úgy csináltam, hogy egy forró vízzel kiöblített joghurtos pohárba belepisiltem és félretettem. Elbicikliztem a gyógyszertárba tesztért. Hazaértem és már teszteltem is pozitívat!Kívánom neked is!Írj, hogy mi lett az eredmény!
2008. júl. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

5 napja késik és nekem rendesen szokott megjönni. A melleim feszülnek fájnak egyéb tünetet nem érzek.

Köszönöm a segítségeteket. Nagyon jó érzés!

Mindenféleképp írok az eredményről. Ti lesztek az elsők! :-) Családnak egyenlőre nem fogunk szólni ezt megbeszéltük a párommal.

2008. júl. 16. 19:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon remelem h babas vagy!ird meg mindenfelekeppen!
2008. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 5 napja késik, nyugodtan tesztelhetsz más napszakban is...tuti kimutatja
2008. júl. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!