Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg ennyire nehéz a pco-t...

Tényleg ennyire nehéz a pco-t kezelni?

Figyelt kérdés

sziasztok.

harmadik closti kúrám kezdem!teljesen el vagyok keseredve!elsőre volt tüsző,másodjára nem!!!jövőhéten derül ki a harmadik adag eredménye!nekem már sosem sikerül a teherbeesés?van aki pco-s és mégis sikerült neki?


2008. júl. 16. 16:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Csak hogy bíztassalak: nekem pco-m van, és mindenféle kezelés nélkül spontán estem teherbe. Most 17 hetes vagyok :)

Kitartás!

2008. júl. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia! valószínűleg nekem is pco-m van, nemsokára viszem vissza a laboreredményt a dokinak...

Sokat olvastam róla, én metformin tartalmú tabit fogok kérni, amit ha szedek egy pár hónapig, és a spontán ciklusok sokasodnak, majd akkor kérek rásegítést clostival, előbb nincs sok értelme.

pcos.hu-n rengeteg történetet olvashatsz, sokan babásak már, csak ne vesztegetsd az időd, ha nem használt ez alkalommal sem a closti! De remélem, használt!

2008. júl. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz én nem vagyok pco-s de nekem is clostit kellett szednem, és úgy mint neked az első hónapban volt pé, a másodikban pedig nem. Teljesen elkeseredtem, aztán növeltük az adagom (addig egyet szedtem a 3. hónapban kettőt), és most 9 hetes kismama vagyok. Szóval kitartás és hajrá!!!
2008. júl. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én is pco-s vagyok és szintén kétségbe vagyok esve,mert mi is babát szeretnénk ,de akárhol olvasok róla,mindenhol csak a kuzdelmeket írják....félek a hónapról hónapra tartó kuzdelmektol.Én DUPHASTON-t kaptam a 11.naptól a 25.napig kell szednem.
2008. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lányok, metformin tartalmú gyógyszert a háziorvos is felírhat, próbáljátok meg azt! És a pcos.hu-n tessék elolvasni a happy end-es sztorikat!!

Én a Merckformin-t íratom fel, állítólag a kilók is mennek lefelé tőle, és terhesség alatt sem árt!

és rendszeres sport kell még!

A Duphaston sárgatesthormon, nem ér semmit, ha nem volt peteérés, úgy csak megvonásos vérzést produkál!

Legyetek erélyesek, az idő drága! Fel a fejjel!

2.válaszoló

2008. júl. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

mindenkinek nagyon köszönöm a hozzászólását!

puszi

2008. júl. 16. 21:33
 7/8 A kérdező kommentje:
ja,és mindenkit hasznosnak jelöltem!pusz
2008. júl. 16. 21:34
 8/8 anonim ***** válasza:

En si pco-s vagyok es az elso clostis honap utan terhes lettem. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok szaladtam a dokihoz hogy megkerdezzem nem kell-e valami hormontamogatas. A doki szerint nincs ra szuksegem. Nekem csak ket pco-s tunetem volt: peteeres kimaradasa es zsiros pattanasos bor. A sulyom az idealis alatt volt es par kobor szorszalon kivul nem tapasztaltam magamon ferfias jellegu szorosodest. A doki szerint ez egy nagyon komplex betegseg es az en esetemben a tunetek hianya miatt nem beszelhetunk pco-rol csak pco szindromas petefeszekrol. A closti jo kezeles bar a harmadik honap utan ugy tudom abba kell hagynod egy idore de gondolom hogy kapsz majd mas gyogyszeres kezelest. Ne legy elkeseredve mert biztosan fog sikerulni.

Kitartas

Udv. 8 hetes kismama

2008. júl. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!