Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hímvesszőnek teljesen be...

A hímvesszőnek teljesen be kell junia a hüvelybe, h teherbe essen a nő?

Figyelt kérdés
a barátomon és rajtam is volt alsónemű+ még szűz is vagyok(ujjazott már meg,de nem vettem észre, hogy elszakadt volna a szűzhártyám).mikor a barátom elment, az én nemiszervemhez is jutott(de bugyi volt rajtam).lehetséges-e a teherbeesés ilyen helyzetben is?illetve átjuthat-e a sperma alsóneműn stb...
2008. júl. 16. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg igen, de gyakorlatilag lottó ötös azért valószínűbb.
2008. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A spermának kell bejutnia a hüvelybe, nem a hímvesszőnek. Ha a férfi kilövell és nincs teljesen benn a hímvessző, a spermiumok akkor is bejutnak, és teherbe eshet a nő.

Ha a szeméremajkaidra jutott az ondóból és nem a hüvelybe, akkor majdnem teljesen kizárható, hogy teherbe estél volna.

2008. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem "mászik" át a sperma az alsóneműn és nem "kúszik" oda a hüvelyedhez, majd a hüvelyedbe. 0 az esély a terhességre.
2008. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!normál esetben én is tudnák racionálisabban gondolkodni,de most kellett egy kis megerősítés!
2008. júl. 16. 14:55
 5/8 anonim ***** válasza:

valóban kicsi az esélye, hogy terhes lennél, de azért egy tesztet érdemes elvégezni!

(a gyógyszertárakban lehet kapni teszt felszerelést, pontosan le van írva a használati módja)

2008. júl. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de akkor is lehetséges a terhesség,ha előtte még soha nem jutott be hímvessző a hüvelyembe?akkor is fenn áll a veszély?
2008. júl. 16. 15:24
 7/8 A kérdező kommentje:
jah,és a menstrúációm 4 napja volt! ez nem befolyásol?azt hallotam, hogy a menzesz előtti és utáni 5 napban kicsi az esély a teherbeesésre!
2008. júl. 16. 15:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj ide! Te vagy olvasni nem tudsz, vagy valami komolyabb baj van veled. Már feltetted ezt a kérdést másképp, amit ki is moderáltak, mert annyira elképesztő amit kérdezel. Mit szeretnél? Eskü alatt valljuk, hogy nem vagy terhes? Hát nem voltunk ott, nem tudjuk mi történt. Az előbbi kérdésedre, amit másképp fogalmaztál meg, de ugyan ez a képtelenség volt,már írtam, hogy legutóbb szüzen teherbe, egy Mária nevű asszony esett. Ezt a biblia pontosan leírja. Nem hinném, hogy te leszel a következő, aki szűznemzéssel hoz világra gyereket. De ha mégis, akkor ismét írhatsz ide, hogy tévedtünk.
2008. júl. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!