Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ebben a hónapban egyetlen...

Ebben a hónapban egyetlen alkalommal voltunk együtt. Ha sikerült most hol tartok? Bőv lent

Figyelt kérdés
December 24-én mensziztem, ami 28-ig tartott. Általában 24-28 hosszúságú a ciklusom. Január 1-én voltunk együtt a párommal, volt ovum azt követően, bár én nem hőmérőzök. Jan 18 kell megjönni majd. Beágyazódás most kezdődhet vagy már meg is kezdődött? Negyedike óta enyhe mensziszerű hasfájásom van. 2 napja puffadok enyhe mellfájdalom is van. Mondjuk a mellem hol szokott hol nem fájni. Nagyon várom már h megtudjam lesz e babám :)
2014. jan. 9. 18:40
 1/1 anonim ***** válasza:

3 nappal az aktus után NEM érezhetsz semmit se! Legalábbis nem terhességgel kapcsolatosan!

4-én inkább az ovulációdat érezhetted, ha 18-ra nem várod. Hogy az elsejei kiskatonák kibírták-e odabent 4-éig, kérdéses.

Ha igen, akkor 11-14-e körül érezhetsz beágyazódási tüneteket (ha érzékeny vagy).

2014. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!