Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. terhesség elején ugyanolyan...

2. terhesség elején ugyanolyan tüneteitek voltak, mint az elsőnél?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy minden terhesség más, de nekem most teljesen más tüneteim vannak. Tulajdonképpen mindent produkálok. Más is volt hasonló cipőben? Szerintetek mitől függnek ezek?

5 hkm



2014. jan. 8. 06:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem ég és föld a két terhesség :) Az elsőnél nem volt tünetem, csak az álmosság, most pedig émelyegtem hetekig. Ja és az előzőnél a második trimesztertől szexmániás lettem, most pedig nagyon nem... Ja és mindkettő kisfiú :)
2014. jan. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elsőnél semmi bajom nem volt, a másodiknál nagyon rosszul voltam, görcsölgettem a 9ik hétig, és hánytam,hányingerem volt a 16ik hétig!
2014. jan. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első terhességnél kicsit émelyegtem, a másodiknál meg már az 5.héttől kezdve csak hányni bírtam felkelni, egész nap aludtam. Mindkettő lány lett. A harmadik fiú lett, akkor meg a kettő közötti tünetek voltak.
2014. jan. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Nekem az első terhességem indult úgy, hogy véreztem, fájt kicsit a cicim, de semmi extra, hányni csak pár hét múlva, mikor gyógyszerrel megtámogatták a terhességet, akkor kezdtem. Most viszont álmos vagyok, szédülök, hányingerem van, fáj a cicim.

Azon gondolkoztam, hogy vajon akkor most "jobban működik" a belsőm, és lehet, hogy megúszom a vérzéseket?

2014. jan. 8. 09:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet így megmondani!
2014. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!