Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap egy eszméletlen erős...

Tegnap egy eszméletlen erős görcsöm volt, de igazság szerint vmi kajára gondoltam akkor. Most viszont barnás folyást vettem észre. Mikre utalhatnak ezek a jelek?

Figyelt kérdés
Elvileg 18-án (holnapután) vagyok félidőben. Peteérést mutató jelek még nem voltak (sűrűbb folyás, stb.). Akciózás tegnapelőtt (14-én volt). Tegnap egy eszméletlen erős görcsöm volt, de igazság szerint vmi kajára gondoltam akkor. Most viszont barnás folyást vettem észre. Ez mi lehet, mit gondoltok?? Azért kérdezem itt, és nem nődokinál, mert nem tapasztaltam még ilyet. Hátha van ötletetek. Mármint lehet úgy baba, hogy még pé jeleket nem is tapasztaltam ebben a ciklusban, ráadásul ennyire korán?
2008. júl. 16. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem szinte biztos, hogy nem friss terhesség. Valószínűbb, hogy még az előző ciklusod alatt eshettél teherbe és sajnos nem biztos, hogy megmaradt a terhesség. Drukkolok, hogy ne így legyen, mert orvos nem vagyok, csak saját tapasztalatom van. Ha gondolod, jelezd, hogy mi lett.
2008. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De volt menstruációm, olyan, mint máskor. Úgy tudom, hogy ha terhesség alatt jelentkezik a menszesz, más az állaga, sűrűbb, stb. Nekem teljesen élénk, friss volt, mint mindig. Még így is erre gondolsz?
2008. júl. 16. 11:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Én inkább arra gondolnék, hogy előbb volt most peteérés és a szex miatt esetleg..aztán ami bent volt "felesleg", esetleg megsérült egy hajszálér stb az ürülhetett,a babát nem éreznéd még a jeleit sem, mert a beágyazódásig még lenne 8-10 nap.Ez volt az ötletem, de nem biztos, hogy közeláll a valósághoz.

Ha előzőleg estel volna teherbe, akkor bármilyen vérzés előfordulhatott rendes mensi idején...

Ha nem jön meg időre mindenképp menj orvoshoz..

2008. júl. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!