Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closti kúrám lesz, mivel...

Closti kúrám lesz, mivel természetes úton nem érik petesejtem, van esélyem babóra?

Figyelt kérdés
Van tapasztalatotok arra vonatkozóan, hogy így könnyebb teherbeesni. Sikerült már így valakinek. Olyan rég szeretnénk már babókát.
2008. júl. 16. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 1 év próbálkozás után írta fel a doki és első alkalommal már sikerült is teherbe esni.
2008. júl. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

két év után másodszor sikerült.

Nagyon figyeld a peteérést, mert ha a closty előidézi rá kell hajtani, mert ha nem sikerül több hónapig akkor a clostykúrának vége,és azt nem lehet sokszor ismételni, mert a méhnyálkahártyát tönkreteszi.

Én keszültem ovutesztekkel, mikroszkóppal, megérte.

Sok sikert.

2008. júl. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gratula neked, szeretnék már én is nagyon. Kérdeznék még tőled. Hogy voltatok együtt, milyen gyakorisággal miután beszedted az előírt adagot. Nekem ez az első kúrám és nem igazán tudom, hogy hogy élhetek sikeresen a lehetőséggel.
2008. júl. 16. 11:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Hosszú hónapok óta hőmérőzök. LH tesztezek is, ha ilyen closti kúrán vagyok, akkor mikortól kell kezdenem a tesztelést, miután bevettem az utolsó tabit, vagy mikortól? Bocsi a sok kérdésért, de ez lesz az első és nem szeretném elszalasztani.
2008. júl. 16. 11:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél ovu tesztet és azzal tesztelj. Pé környékén, előtte is és utánna is mi 2 naponta voltunk együtt és terhes is maradtam. Sok sikert neked!
2008. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem ez már a 3.clostis kúrám eddig még nem jött össze.De már legalább reménykedhetek mivel sikerült egy gyönyörű petesejtet érlelnem.22mm-s.Ráadásul a méhnyálkahártyám is vastag.12mm.Nekem a doki azt mondta hogy naponta szexeljünk, ja és mivel voltam uh-n középidőben ezért azt is megmondta, hogy mikortól-meddig érdemes szexelni.Most nagyon reménykedek:))))
2008. júl. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!