Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jól csináltuk van remény a...

Jól csináltuk van remény a babucira? Bőv lent.

Figyelt kérdés
Akkor voltam a párommal mikor tojásszerű folyásom volt. Kislányt szeretnénk de ha fiú az se baj. Lehet így esélyem teherbe esni. Pontosan nem tudom mikor jó.
2014. jan. 5. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet persze, de ha nem jönne össze, akkor legközelebb kezd el mérni a reggeli hődet is, hogy pontosabbab tudd, mikor van peteérésed. Drukk!
2014. jan. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én amikor szerettem volna teherbe esni, akkor úgy időzítettem, hogy kiszámoltam, mikor kéne megjönnie és kivontam belőle 14 napot. Így 18-a jött ki, 15-től figyeltem nagyon a testemet, van-e enyhe görcs és milyen a folyás. Amikor első nap éreztem a bővebb nyúlós folyást, akkor este voltunk együtt a párommal, 17-én. Vigyáztam arra, hogy előtte néhány napig ne csináljuk, minél több sperma legyen:) Nekünk így, első próbálkozásra sikerült. Most 9 és fél hetes terhes vagyok.


Nagyon drukkolok, hogy neked is összejöjjön.

2014. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, még annyit elfelejtettem, hogy azt olvastam, ha peteérés előtti együttlétből fogan a baba, akkor valamivel nagyobb esélye van, hogy lány lesz, ha utána, akkor esélyesebb a fiú. Ez alapján elvileg nekem lányom lesz, de ezt még nem tudom és mi úgy beszéltük meg a párommal, hogy nem is szeretnénk tudni, legyen meglepi.
2014. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!