Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a mensim és teszt...

Heni1989 kérdése:

Késik a mensim és teszt negatív lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Nem szokott konkrét ciklusaim lenni (min.26-max.32 között) Múlt hónapban kezdtünk el próbálkozni a párommal. (soha nem szedtem fog.gátlót)ma a 40. napon tartok és reggel a teszt nega. Kinek mik a tapasztalatai, kinek mikor mutatta ki a teszt?
2014. jan. 5. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
júni 20-án volt az utolsó mensim, és augusztus 10-én a Gabriel teszt Negatív lett.. Szeptember 10-én teszteltem újra, az lett pozi (OneMinute), azthittem a hormonjaim szórakoznak, de már 24 hetes kismama vagyok..:)
2014. jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszodat volt még valakinek hasonló?
2014. jan. 5. 08:37
 3/11 A kérdező kommentje:
És boldog babavárást kívánok neked!
2014. jan. 5. 08:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy később volt peteérésed és még nem mutatja ki a teszt. Azt hiszem én is hasonló cipőben vagyok. Mi dec. 26.-án voltunk együtt,valószínű abból lehet most valami mert 2-3 napja már késik és semmi előjele nincsen hogy meg akarna jönni. Tesztet hiába csinálnék hiszen még nem mutatná ki. Lehet hogy te babás vagy, csak még nem mutatja ki a teszt :) Drukkolok neked nagyon!
2014. jan. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi válaszod és a drukkot én is drukkolok neked (még soha nem volt ilyen hosszú a ciklusom)nagyon reménykedem hogy baba lesz a dologban
2014. jan. 5. 15:03
 6/11 A kérdező kommentje:
ma csináltam még egy tesztet (clearblue) negatív lehetek vajon terhes?
2014. jan. 8. 19:08
 7/11 A kérdező kommentje:
jah azt elfelejtettem még azóta sem jött meg utoljára nov 27 volt holnap irány a doki
2014. jan. 8. 19:09
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia! 4. vagyok.

Még mindig csak az lehet hogy egy későbbi aktusból sikerülhetett a baba amit esetleg még a teszt nem képes kimutatni.

Nekem a legjobb barátnőm járt így. Csinált mindenféle tesztet, az összes negatív lett aztán elment orvoshoz aki megállapította hogy terhes és ezután is csak 4 nappal lett pozi a teszt.

Majd írj mi volt az orvosnál nagyon szurkolok neked :) Nekem is egy hete késik :)

2014. jan. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
megjött :(
2014. jan. 10. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom..:( de ne csüggedj, talán a február lesz a Ti hónapotok!
2014. jan. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!