Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 37.1 a hőm délután, akkor...

Ha 37.1 a hőm délután, akkor már lekéstük a PÉ-t?

Figyelt kérdés

Nem hőmérőztem az első terhességemnél, de most minél hamarabb szeretnénk a kistesót, s ez a 2. próbálkozós hónapunk. Az előző ciklus második felében kezdtem mérni, de mint utóbb kiderült, rosszul, mert hónaljban mértem. Végig 36.9-37.2 között mozgott. Ebből csak azt szűrtem le, hogy gondolom, volt pé-m.

Most megint elfelejtetettem mérni az elejétől, de ovulációs naptárt folyton nézegetek és jó ideje figyelem a nyákom. 3. napja van tojásfehérje szerű nyákom, a naptár 7-ére kalkulálja az ovut, mert ált. 32 naposak a ciklusaim.

Most kíváncsiságból megmértem a hőmet: hónaljban 36.8 (tegnap reggel 36.5 volt) és hüvelyben 37.1.

Tudom, nem reggeli, de ez nem gyanús?

Túlvagyunk az ovun?

Ma vagyok a ciklus 14. napján.


Ja, nem tudom, befolyásolja-e valóban a peteérést a parajdi só, mert 2 ünnep között 4 egymás utáni napon vettem sós fürdőt.

Szerintetek?

Amúgy tegnap épp együtt voltunk, s ma is leszünk.



#magas hő #hüvelyi délutáni mérés
2014. jan. 3. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
csak a reggeli ébredési hő a mérvadó, a napközbeni nem érvényes
2014. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azóta csak agyalok: olvastam, hogy az orgazmus is kiválthatja a tüszőrepedést, ha jókor érkezik. Este elég vehemensek voltunk mindketten...

S tegnap és tegnap előtt volt ovus fájdalmam (erős görcs, szúrka a jobb petefészkemnél sokáig)

2014. jan. 3. 20:48
 3/5 A kérdező kommentje:
És még egy kérdés a kérdésben: elvileg addig vagyok termékeny, amíg van ez a tojásfehérje nyák. Akkor ma még van esély?
2014. jan. 3. 20:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma reggel a hm hüvelyben 36,4. Szerintem soha nem volt ilyen alacsony...Úgy látom, nem kapok választ...Majd kiderül akkor később, hogy mi volt a helyzet :(:)
2014. jan. 4. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:
állítülag az utolsó alig tojcsis napon van tüszőrepedés, úgyhogy hajrá :) az alacsony hő nagyon jó jel! :)
2014. jan. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!