Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja késik de semmi. A hőm...

2 napja késik de semmi. A hőm viszont magas. Csináltam tesztet negatív lett. Most akkor meg fog jönni?

Figyelt kérdés
Szomorú vagyok már megint.
2008. júl. 15. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne add fel még lehet belőle baba is! Várj 1-2 napot és tesztelj újra! Sok sikert, remélem + lesz!:)
2008. júl. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még nincs minden veszve, mert lehet, hogy a HCG szint, ami a szervezetedben van, még nem elég. Ne ess még ennyire kétségbe, bár tudom milyen nehéz ilyenkor, átérzem a helyzeted.

Az is lehet, hogy valami miatt tényleg csak késik, és a hőd ezért nem esett még le.

Várj még, én azt ajánlom.

És fel a fejjel :)

Ha mégis megjön, új hónap, új remények.... ne add fel :)

2008. júl. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a legjobb barátnőm kislánya 4(!)negatív tesz után tavaly augusztusban született, neki is csak a menszesz elmaradása, és a magas hő volt a "tünet". Szerintem is várj holnapig, csinálj újra 1 tesztet, aztán dokihoz se ártana menned!

szorítok, hogy baba legyen a dologban:):)

2008. júl. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még nincs minden veszve. A késés jó jel ( bár lehet sajna más oka is). Attól még hogy a teszted nega lett még nem jelenti azt, hogy nem vagy babás főleg hah a hőd fennt van.
2008. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!