Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha túl rövid a lutális szakasz...

Ha túl rövid a lutális szakasz mit tehetek?

Figyelt kérdés
Pé-től számított 7. napon megjött.Olvastam, hogy ez gátolja a teherbeesésemet.Kevés a sárga test?Jól tudom?Mit tehetnék?Vannak ennek gyógynövényes megoldásai, vagy csak orvoi segítséggel tudok teherbeesni?A clostyl orvosolhatja ezt a problámát?Köszi, hogy írtok.
2009. nov. 28. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Állítólag sárgatest elégtelenség, de az is lehet hogy a progeszteron hormon szinttel van egy kis bibi. De már sokszor olvastam hogy többen is be tudták állítani CSAK barátcserje kapszula szedésével! Azt írták már egy hónapnyi szedés beállította nekik 14 naposra!

Sok okosságot tudsz még olvasni ezzel kapcsolatban ha beírod itt a keresőbe a teherbeesés témánál itt bal oldalon hogy: luteális szakasz. Rengeteg hasonló kérdést dob fel, hasznos válaszokkal.

Ne aggódj! Miellőbbi babásodást kívánok.

Minnie

2009. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátcserjének kell minimum 36 hónap, mire elkezdi kifejteni a hatását.


Ha 3-4 hónap alatt nem tapasztalsz változást a luteális szakaszodban, akkor ne kísérletezz tovább gyógynövénnyel, hanem irány az orvos. 7 napos luteális szakasszal nem lehet teherbe esni.

2009. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elírtam: a barátcserjének kell minimum 3 (azaz három) hónap, mire elkezdi kifejteni a hatását.
2009. nov. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, azt hiszem akkor veszek ilyet.Ha a doki erőlködik a clostyl-lal hogy szedjem, akkor azt is kiváltsam?Köszönöm, hogy írtatok.
2009. nov. 29. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!