Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek még attól terhes, ha...

Lehetek még attól terhes, ha az első hónapban most megjött, de a "terhes tünetek" csak erősödnek?

Figyelt kérdés
Puffad a gyomrom, ég, hiába van, hogy nem is eszem semmit, a bőröm sokkal érzékenyebb, mint szokott, gyakran szédülök, kifulladok, és fáradékonyabb vagyok... Mi ez, ha nem terhesség?
2014. jan. 1. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Hormonzavar, túl sokat ettél, vagy egyszerűen csak ki fáradtál, szellemileg és testileg. Pihenj. Amúgy csinálj tesztet, csak úgy tudhatod meg. Ezek bármi mástól is lehetnek.
2014. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A terhestünet az is, hogy pl. nem mentruálsz... a többit meg csak bebeszéled!
2014. jan. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen megjött, akkor nem valószínű a terhesség. Nekem csak egy tünet volt meg a terhesség elején a fentiekből, mégpedig a szédülés. Holnap vegyél egy tesztet, ha akarsz és megkapod a választ.
2014. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sztem csinálj egy tesztet. 16 hetes vagyok, megjött az első hónap végén rendesen. Ha szomatizálod a tüneteket, a neg. teszt után elmúlnak.
2014. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eddig többségében mindenhol azt olvastam,amit 3-as ír első mondatában.De van 1-2 (mint pl 4-es is),aki pedig saját tapasztalatából mondja,hogy RENDESEN megvolt.Egyik ismerősöm például azt mondja 6 hónapig UGYANÚGY menstruált tovább.Akkor miért van elterjedve többségében az,hogyha terhesen meg is jön,akkor is látszik,hogy az nem olyan? Ezt nem értem.
2014. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!