Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Sosem gondoltam volna, hogy nekem is ki kell írnom ezt a kérdést, de nagyon ideges vagyok. Utolsó menzeszem november 30-tól december 5-ig tartott. 15-én együtt voltunk és az aktus első felében nem védekeztünk gumival. 27-én vagy 28-án meg kellett volna jönnie, de még mindig nincs meg. Mennyire aggódjak? Érdemes terhességi tesztet beszerezni ha ma vagy holnap sem jön meg? Az előjelei a menzeszemnek meg vannak (ekcámám jobban előjött, enyhe hasmenés 1-2 napig, egy-két pattanás).
2013. dec. 31. 05:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megnyugtatod vele magad, inkább vedd meg, legalább abban a tudatban töltöd a Szilvesztert és az új év első napját, amit mutat. De annyi minden miatt késhet 2-3 napot, sőt többet is! Ne aggódj, és ha negatív, de nem jön meg hétfőig, legfeljebb veszel egy újabb tesztet. Az előjelek nekem is megvoltak (hasfájás, duzzadás) közben meg baba volt bennem, máskor meg ugyanígy és mégis megjött. Szóval, az előjelek csalókák. Sok sikert!
2013. dec. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megnyugtatásképpen én vennék egy tesztet. Viszont késhet idegeskedés miatt is.
2013. dec. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!