Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A vékony méhnyálkahártya csak...

A vékony méhnyálkahártya csak gyógyszertől vastagodik meg?

Figyelt kérdés
Február óta próbálkozunk a babával. Kétszer kaptam norcolutot, mert nem jött meg. Múlt hét csütörtökön a 37. napon megjött magától. Nem volt megint peteérésem, azért jött meg ilyen későn? Vagy volt csak vékony a méhnyálkahártyám és nem tud megtapadni? Vagy mi lehet? A doki nyár elején azt mondta, hogy akkor menjek vissza, ha háromszor megjött gyógyszer nélkül. Gondolom akkor akar adni valamilyen rásegítő gyógyszert.
2008. júl. 15. 07:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ez elég hülye helyzet, mmert ha vékony a méhnyálkahártyád akkor olyan gyogyszert kell kapnod, amir reagál, de ha nincs peteérésed, akkor olyat ami azt segíti..azok viszont elvékonyíthatják a nyálkahártyát..

Én úgy vélem, ha nem fog a dokid segíteni cseréld le, mert itt alaposabb vizsgálatra van szükség..na hagyd magad..én 2 évig cserélgettem a dokikat, mire kitalálta az egyik mi van velem..ő küldött először hormonvizsgálatra is a többi meg beszedetett egy csomó gyógyszert amit nem kellett volna.

Hát így most 18 hetesek vagyunk, de állítom az előző dokik még mindig össze vissza kezelnének és nem történne semmi..ne legyél kisérleti alany!

2008. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így most elég rossznak tűnik a helyzetem. Pedig most is remélem, hogy hónap végén baba lesz...
2008. júl. 15. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

a norcolutot azért adják mert nemvolt pé,és ezért nemtudott megvastagodni a méhnyálkahártya idöben. amikor neked 37 napra jött meg a menzid akkor sem volt péd,mert 35 napnál ha késöbb jön meg akkor nincs pé sem.

a vékony méhnyálkahártya csak akkor lesz vastag ha minden rendben van veled,mert hiába van pé akkor is lehet vékony ,ha nemjo a hormonszinted. doki csinált e már vérvizsgálatot?

2008. júl. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak ultrahangon nézett eddig mindig amikor voltam. Márciusba volt egy spontán vetélésem, egy hét késéses mensivel elment, a következő hónapban nem jött meg, aztán kaptam kétszer is norcolutot. Most meg a 37. napra. Akkor most sincs esélyem a babára?
2008. júl. 15. 11:38
 5/5 anonim ***** válasza:
ha legközelebb viszamész a dokihoz kérdezd már meg töle hogy mikor lesz vérvétel mert te már nagyon szeretnéd a babát. én etrmondtam és mindjárt máshogy állt hozzám. most szerintem ez nem baba.
2008. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!