Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-ös teszt mikortól mutat ki...

25-ös teszt mikortól mutat ki terhességet?

Figyelt kérdés

Úgy nem akarom megcsinálni, hogy esély sincs arra, hogy mutasson valamit. Holnapra nem várom a menzimet.

persze tudom, hogy butaság volt egyáltalán megvenni, mert miért is lenne pozitív, de valami miatt megvettem. rájöttem, hogy nem szabad ezt az oldal olvasgatni, mert csak bezsongatja az embert. de már mindegy, ha megvettem, akkor azért megcsinálom vmikor. (hacsak meg nem jön holnap reggel)


2008. júl. 14. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem holnap-holnapután már megpróbálhatod, hátha! Itt sokan tudják, hogy milyen ez az érzés, valahol jó is, ha nem éled bele magad (így legfeljebb kellemes meglepetés érhet), de azért próbálj egy kicsit bizakodni! Én nagyon szurkolok Neked! Írd meg, hogy mi lett (akár priviben is)!
2008. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez már kikell hogy mutassa
2008. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én igazából még várnék a helyedben egy picit,h nehogy csalódj. Én holnap leszek a 30. napomon és szerintem várok még vele a 35. napig.Nekem is 25-ös tesztem van.
2008. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! tudom, okosabb lenne még várni, de ha holnap reggelig nem jön meg, megcsinálom.
2008. júl. 15. 16:02
 5/5 A kérdező kommentje:
megjött:(
2008. júl. 16. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!