Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha ebben a honapban nem...

Ha ebben a honapban nem maradok terhes LAPAROSZKOPIAT vegeznek rajtam. Mi var ram?

Figyelt kérdés

Lassan 4 eve nem maradok terhes. Az orvos(ok) szerint minden rendben. Rendben, de megsem jon a baba.

Soha nem voltam korhazban csak amikor megszulettem, hala Istennek.Nagyon felek, nem is annyira a mutettol, hanem attol hogy milyen rendellenessegekre bukkanhatnak.

Mibol all pontosan a laparoszkopias mutet? Mennyire veszelyesek azok a rendellenessegek? pontosan mit talalhatnak? Kerlek segitsetek!

Koszonom


2009. nov. 26. 15:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Laparoszkópiás műtét során, nem nagy vágást ejtenek rajtad, hanem 2-3 kicsit (kb.1-3cm) és azokon keresztül műtenek, így gyorsabb és kevésbé fájdalmas a gyógyulás.

Orvosaid nem mondták, mire gyanakszanak?

Ha pcos-d lenne, megégetnék a petefészkeket, hogy a cisztává alakult, visszamaradt tüszők kiszabadulhassanak. Szoktak így petevezeték-átjárhatóságot is nézni. Könnyebben meg tudják vizsgálni a méhed (pl. a hát felőli oldalon nincs-e valami elváltozás, amit az uh nem tud láttatni). Most hirtelen ennyi jutott szembe, de biztos sokkal több mindent tudnak így vizsgálni, ellenőrizni.

Nem vészes műtét. Max 45 perces. Én reggel bementem, megműtöttek és másnap reggel mentem is haza. Van, aki pár nap múlva már tud dolgozni, nekem 10 nap lábadozást írt elő a dokim, utána szedte ki a varratokat.

Ha lenne még valami kérdésed magával a műtéttel kapcsolatban, megpróbálok válaszolni.

Ne idegeskedj, túl leszel rajta és remélhetőleg nem lesz semmi komoly gond a háttérben, amit így ne tudnának orvosolni!

2009. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmit nem mondott. Legalabb is nem osztotta meg velem a gyanujat.Azt monta, hogy megszeretne nezni a mehemet, petevezetekem ( atjarhatosagim mar volt 2-3 honapja).

Koszi szepen a gyors valszod.Tovabbi valaszokat is szivesen varom.

2009. nov. 26. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
A meddőségért 25%-ban a férj, 25%-ban pedig mindkét fél "felelős". Nézték már a párodat? Őt könnyebb és gyorsabb kivizsgálni.
2009. nov. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szeptemberben csináltak nekem. Bemész, másnap műtét, altatásban...aztán egy-két nap után kiengednek.

Ha valami konkrétum érdekel kérdez nyugodtan..de fent mindent leírtak róla.

Nem kell félni tőle. Gyors eljárás, minimális kellemetlenséggel. Nekem fájdalmaim nem voltak, csak közvetlen a műtét után, pár óra alatt elmúlt, főleg mert vénásan adják a fájdalomcsillapítót. Menstruációs görcshöz volt hasonló. Annál semmiképpen nem komolyabb vagy fájdalmasabb élmény volt.

Mostmár 'nagylegény' vagyok, de akkor tartottam tőle. Így utólag: tök felesleges volt. Olyan, mint az érettségi...csak addig izgalmas, amíg be nem mész.

2009. nov. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mármint: kérdezz

bocs

2009. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!